Taxonomy Term Glossary (4.4.0-rc2) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: title
ca: títol

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Fields
ca: Camps

en: Close
ca: Tanca

en: Glossary
ca: Glossari

en: Loading...
ca: Carregant...

en: About
ca: Detalls

en: Description attribute
ca: Atribut descripció
