Taxonomy Term Glossary (4.4.0-rc2) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: title
oc: títol

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Fields
oc: Camps

en: Close
oc: Tampar

en: Loading...
oc: En cors de cargament...

en: About
oc: A prepaus

en: Search type
oc: Tipe de recèrca
