Taxonomy Term Glossary (4.4.0-rc2) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: title
te: శీర్షిక

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Close
te: మూసివేయి

en: About
te: గురించి
