Taxonomy Term Glossary (4.4.0-rc3) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: title
ar: عنوان

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Fields
ar: الحقول

en: Close
ar: إغلاق

en: Glossary
ar: القاموس

en: Loading...
ar: تحميل...

en: About
ar: حول
