Taxonomy Term Glossary (4.4.0-rc3) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: title
gu: શીર્ષક

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Close
gu: બંધ

en: About
gu: વિશે
