Taxonomy Term Glossary (4.4.0-rc3) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: title
id: judul

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Fields
id: Bidang isian

en: Close
id: Tutup

en: Glossary
id: Glosarium

en: Loading...
id: Memuat...

en: About
id: Tentang

en: Description attribute
id: Atribut deskripsi
