Taxonomy Term Glossary (4.4.0-rc5) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: title
da: titel

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Fields
da: Felter

en: Close
da: Luk

en: Glossary
da: Ordliste

en: Loading...
da: Indlæser...

en: About
da: Om

en: Search type
da: Søgetype

en: Vocabulary machine name
da: Ordforrådets maskinnavn

en: Link to term
da: Link til term

en: Description attribute
da: Beskrivelse-attribut
