Taxonomy Term Glossary (4.4.0-rc5) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: title
el: τίτλος

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Fields
el: Πεδία

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Glossary
el: Γλωσσάρι

en: Loading...
el: Φορτώνει...

en: About
el: Περί
