Taxonomy Term Glossary (4.4.0-rc5) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: title
hr: naslov

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Fields
hr: Polja

en: Glossary
hr: Rječnik

en: About
hr: Opis
