Taxonomy Term Glossary (4.4.0-rc5) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: title
ja: タイトル

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Fields
ja: フィールド

en: Close
ja: 閉じる

en: Glossary
ja: 用語集

en: Loading...
ja: ロード中…

en: About
ja: アバウト

en: Vocabulary machine name
ja: ボキャブラリーのシステム内部名称

en: Description attribute
ja: description 属性
