Taxonomy Term Glossary (4.4.0-rc5) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: title
lv: virsraksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Fields
lv: Lauki

en: Close
lv: Aizvērt

en: Glossary
lv: Apraksts

en: Loading...
lv: Notiek ielāde...

en: About
lv: Par
