Taxonomy Term Glossary (4.4.0-rc5) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: title
nn: tittel

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Fields
nn: Felt

en: Close
nn: Lukk
