Taxonomy Term Glossary (4.4.1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: title
et: pealkiri

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Fields
et: Väljad

en: Close
et: Sulge

en: Glossary
et: Sõnastik

en: Loading...
et: Laadimine...

en: About
et: Programmist

en: Vocabulary machine name
et: Sõnastiku masinnimi

en: Description attribute
et: Kirjelduse atribuut
