Taxonomy Term Glossary (4.4.1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: title
is: titill

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Fields
is: Svæði

en: Close
is: Loka

en: Loading...
is: Hleð...

en: About
is: Um
