Taxonomy Term Glossary (4.4.1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: title
ka: სათაური

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Fields
ka: ველები

en: Loading...
ka: იტვირთება...
