Taxonomy Term Glossary (4.5.0-beta1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: title
lt: pavadinimas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Close
lt: Uždaryti

en: Loading...
lt: Kraunama..

en: About
lt: Apie
