Term Level Field (8.x-1.0-alpha4) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
et: Klassifikatsioon

en: Term
et: Termin

en: Level
et: Tase

en: Reference
et: Viide

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus
