Term Level Field (8.x-1.0-alpha4) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
fr: Taxonomie

en: Term
fr: Terme

en: Level
fr: Niveau

en: Reference
fr: Référence

en: Default value
fr: Valeur par défaut

en: Levels
fr: Niveaux
