Term Level Field (8.x-1.0-alpha4) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
ja: タクソノミー

en: Term
ja: ターム

en: Level
ja: レベル

en: Reference
ja: 参照

en: Default value
ja: デフォルト値
