Term Level Field (8.x-1.0-alpha4) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
uk: Таксономія

en: Term
uk: Термін

en: Level
uk: Рівень

en: Reference
uk: Посилання

en: Default value
uk: Базове значення

en: Levels
uk: Рівні
