Term Level Field (8.x-1.0) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
it: Tassonomia

en: Term
it: Termine

en: Level
it: Livello

en: Reference
it: Riferimento

en: Default value
it: Valore predefinito
