Term Level Field (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy
pt: Taxonomia

en: Term
pt: Termo

en: Level
pt: Nível

en: Reference
pt: Referência

en: Default value
pt: Valor predefinido

en: Levels
pt: Níveis

en: Please enter valid levels.
pt: Por favor digite níveis válidos.
