Term Merge Manager (2.0.0) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Taxonomy
ku: پۆل

en: Name
ku: ناو

en: View
ku: پیشاندان

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Vocabulary
ku: وشەگەل

en: Vocabulary ID
ku: ID ی وشەگەل

en: Term ID
ku: ID ی واژە

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: The term name.
ku: ناوی بڕگە.
