Term Merge Manager (2.0.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Taxonomy
te: వర్గీకరణ

en: Name
te: పేరు

en: View
te: చూడు

en: Created
te: సృష్టితం
