Term Merge Manager (2.0.0) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Taxonomy
uk: Таксономія

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: View
uk: Перегляд

en: Created
uk: Створено

en: Vocabulary
uk: Словник

en: Vocabulary ID
uk: ID словника

en: Term
uk: Термін

en: Term ID
uk: ID терміна

en: Authored by
uk: Автор

en: Changed
uk: Змінено

en: The term name.
uk: Назва терміна.

en: Publishing status
uk: Стан публікації

en: Term Name
uk: Назва терміна

en: The time that the entity was created.
uk: Час створення сутності.

en: The time that the entity was last edited.
uk: Час останнього редагування сутності.
