Term Merge Manager (2.0.1) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Taxonomy
cs: Kategorie

en: Name
cs: Jméno

en: View
cs: Zobrazit

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Vocabulary
cs: Slovník

en: Vocabulary ID
cs: ID slovníku

en: Term
cs: Termín

en: Term ID
cs: ID termínu

en: Authored by
cs: Autor

en: Changed
cs: Změněno

en: The term name.
cs: Název termínu.

en: Publishing status
cs: Stav zveřejnění
