Term Merge Manager (2.0.1) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Taxonomy
gl: Taxonomía

en: Name
gl: Nome

en: View
gl: Ver

en: Created
gl: Creado

en: Vocabulary
gl: Vocabulario

en: Vocabulary ID
gl: ID do vocabulario

en: Term
gl: Termo

en: Term ID
gl: ID do termo

en: Authored by
gl: Creado por

en: Changed
gl: Cambiado
