Term Merge Manager (2.0.1) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Taxonomy
id: Taksonomi

en: Name
id: Nama

en: View
id: Lihat

en: Created
id: Dibuat

en: Vocabulary
id: Kosakata

en: Vocabulary ID
id: ID kosakata

en: Term
id: Istilah

en: Term ID
id: ID istilah

en: Authored by
id: Ditulis oleh

en: Changed
id: Berubah

en: The term name.
id: Nama istilah.

en: Publishing status
id: Status penerbitan
