Term Merge Manager (2.0.2) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Taxonomy
ar: التصنيف

en: Name
ar: الاسم

en: View
ar: عرض

en: Created
ar: الإنشاء

en: Vocabulary
ar: المعجم

en: Vocabulary ID
ar: المعرف ID للمعجم

en: Term
ar: المصطلح

en: Term ID
ar: معرف الوسم

en: Authored by
ar: ألّفه

en: Changed
ar: تم التغير

en: The term name.
ar: اسم المصطلح
