Term Merge Manager (2.0.2) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Taxonomy
fa: طبقه‌بندی

en: Name
fa: نام

en: View
fa: مشاهده

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Vocabulary
fa: واژگان

en: Vocabulary ID
fa: شناسه واژگان

en: Term
fa: واژه

en: Term ID
fa: شناسه واژه

en: Authored by
fa: نوشته شده توسط

en: Changed
fa: تغییر یافته
