Term Merge Manager (2.0.2) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Taxonomy
it: Tassonomia

en: Name
it: Nome

en: View
it: Visualizza

en: Created
it: Creato

en: Vocabulary
it: Vocabolario

en: Vocabulary ID
it: ID vocabolario

en: Term
it: Termine

en: Term ID
it: ID Termine

en: Authored by
it: Creato da

en: Changed
it: Modificato

en: The term name.
it: Il nome del termine.

en: Publishing status
it: Stato di pubblicazione
