Term Merge Manager (2.0.2) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Taxonomy
pl: Kategorie

en: Name
pl: Nazwa

en: View
pl: Widok

en: Created
pl: Utworzono

en: Vocabulary
pl: Słownik

en: Vocabulary ID
pl: Identyfikator słownika

en: Term
pl: Termin

en: Term ID
pl: Identyfikator terminu

en: Authored by
pl: Autor

en: Changed
pl: Zmieniono

en: The term name.
pl: Nazwa terminu.

en: Publishing status
pl: Status publikacji
