Term Merge Manager (2.0.3) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Taxonomy
da: Taksonomi

en: Name
da: Navn

en: View
da: Vis

en: Created
da: Oprettet

en: Vocabulary
da: Ordforråd

en: Vocabulary ID
da: Ordforråd ID

en: Authored by
da: Skrevet af

en: Changed
da: Ændret

en: The term name.
da: Termens navn.

en: Publishing status
da: Publiceringsstatus
