Term Merge Manager (2.0.3) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Taxonomy
fil: Taksonomiya

en: Name
fil: Pangalan

en: View
fil: Tingnan

en: Created
fil: Inilikha
