Term Merge Manager (2.0.3) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Taxonomy
ta: இனங்கள்

en: Name
ta: பெயர்

en: View
ta: பார்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Vocabulary
ta: சொற்றொகுதி

en: Vocabulary ID
ta: வகைப்பாட்டு குறி

en: Term ID
ta: சொல் குறியெண்

en: Authored by
ta: எழுத்தாளர்

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது
