Term Merge Manager (2.0.4) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Taxonomy
ast: Taxonomía

en: Name
ast: Nome

en: View
ast: Vista

en: Created
ast: Fechu

en: Vocabulary
ast: Vocabulariu

en: Vocabulary ID
ast: ID del vocabulariu

en: Term ID
ast: ID del términu

en: Authored by
ast: Fechu por
