Term Merge Manager (2.0.4) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Taxonomy
az: Taksanomiya

en: Name
az: Ad

en: View
az: Görünüş

en: Created
az: Yaradıldı

en: Vocabulary
az: Lüğət

en: Vocabulary ID
az: Lüğət İD-si

en: Term
az: Termin

en: Term ID
az: Termin İD-si

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Publishing status
az: Nəşr statusu
