Term Merge Manager (2.0.4) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Taxonomy
be: Таксаномія

en: Name
be: Імя

en: View
be: Праглядзець

en: Created
be: Створана

en: Vocabulary
be: Слоўнік

en: Vocabulary ID
be: ID слоўніка

en: Term
be: Тэрмін

en: Term ID
be: ID тэрміна

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Publishing status
be: Статус публікацыі
