Term Merge Manager (2.0.4) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Taxonomy
oc: Taxinomia

en: Name
oc: Nom

en: View
oc: Veire

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Vocabulary
oc: Vocabulari

en: Vocabulary ID
oc: Identificant (ID) de vocabulari

en: Term
oc: Tèrme

en: Term ID
oc: Identificant (ID) del tèrme

en: Authored by
oc: Escrich per

en: Changed
oc: Modificat
