Term Merge Manager (2.0.4) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Taxonomy
tr: Sınıflandırma

en: Name
tr: İsim

en: View
tr: Görüntüle

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Vocabulary
tr: Sözlük

en: Vocabulary ID
tr: Sözlük ID

en: Term
tr: Terim

en: Term ID
tr: Terim ID

en: Authored by
tr: Yazan

en: Changed
tr: Değişti

en: The term name.
tr: Terimin adı.

en: Publishing status
tr: Yayımlanma durumu
