Term Merge Manager (8.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Taxonomy
eo: Taksonomio

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: View
eo: Vidu

en: Created
eo: Kreita

en: Authored by
eo: Verkita de

en: The term name.
eo: Nomo de termino.
