Term Merge Manager (8.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Taxonomy
fa: رده بندی

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: View
fa: مشاهده

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Vocabulary
fa: لغتنامه

en: Vocabulary ID
fa: هویت لغتنامه

en: Term
fa: کلمه

en: Term ID
fa: هویت کلمه

en: Authored by
fa: نوشته شده توسط

en: Changed
fa: تغییر یافته
