Term Merge Manager (8.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Taxonomy
sl: Taksonomija

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: View
sl: Prikaži

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Vocabulary
sl: Besedišče

en: Vocabulary ID
sl: ID besedišča

en: Term ID
sl: ID izraza

en: Authored by
sl: Avtor
