Term Merge Manager (8.x-1.0-beta2) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Taxonomy
bs: Taksonomija

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: View
bs: Pregled

en: Created
bs: Kreiran

en: Vocabulary
bs: Riječnik

en: Authored by
bs: Napisao
