Term Merge Manager (8.x-1.0-beta2) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Taxonomy
fi: Luokittelu

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: View
fi: Näytä

en: Created
fi: Luotu

en: Vocabulary
fi: Luokittelu

en: Vocabulary ID
fi: Sanaston ID

en: Term
fi: Termi

en: Term ID
fi: Termin ID

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: Changed
fi: Muuttunut

en: The term name.
fi: Termin nimi

en: Publishing status
fi: Julkaisun tila
