Term Merge Manager (8.x-1.0-beta2) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Taxonomy
kn: ವರ್ಗೀಕರಣ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: View
kn: ನೋಡು

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Term
kn: ಅವಧಿ

en: Authored by
kn: ಲೇಖಕರು

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ
