Term Merge Manager (8.x-1.0-beta3) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: Vocabulary
af: Woordeskat

en: Authored by
af: Geskep deur
