Term Merge Manager (8.x-1.0-beta3) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Taxonomy
et: Klassifikatsioon

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: View
et: Kuva

en: Created
et: Loodud

en: Vocabulary
et: Sõnastik

en: Vocabulary ID
et: Sõnastiku ID

en: Term
et: Termin

en: Term ID
et: Termini ID

en: Authored by
et: Autor

en: Changed
et: Muudetud

en: The term name.
et: Termini nimi.

en: Publishing status
et: Avaldamise olek
