Term Merge Manager (8.x-1.0-beta3) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Taxonomy
eu: Taxonomia

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: View
eu: Bista

en: Created
eu: Sortua

en: Vocabulary
eu: Hiztegia

en: Vocabulary ID
eu: Hiztegiaren IDa

en: Term
eu: Termino

en: Term ID
eu: Terminoaren IDa

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Changed
eu: Aldatuta

en: The term name.
eu: Terminoaren izena.

en: Publishing status
eu: Argitaratze egoera
