Term Merge Manager (8.x-1.0-beta3) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Taxonomy
he: סיווגים

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: View
he: צפיה

en: Created
he: נוצר

en: Vocabulary
he: מילון

en: Vocabulary ID
he: מזהה אוצר מילים

en: Term
he: סיווג

en: Term ID
he: מזהה מושג

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Changed
he: השתנה

en: Publishing status
he: מפורסם
